26 Nisan 2016 Salı

NAZAR ETME NE OLUR ,ÇALIŞ SENİN DE OLUR...

Günaydın arkadaşlar
Güzel  bir gün olmasını dilerim.Ayrıca hafta J

İşleyen  demir pas tutmaz demiş Atalarımız. Ne kadar doğru demiş. Açıköğretimin güz döneminin başarısının ardından kendi kendime daha da çok çalışacağım demiştim. Sözümü de tuttum ve karşılığını dün akşam o kadar da canım sıkkınken aldım ki ilaç gibi geldi. Evet ne kadar da zor hem çalışan bayan olup hem evli çocuklu olup da  bir yandan da okumaya çalışmak.

Özetle sabah kalktığınızdan gece yatana kadar çalışıyorsunuz. Bazen isyan ediyorum. Allaha değil ama evde yorulunca evdekilere J) . Gerçi evde eşimde olsun kızım da olsun yardım isteyince ederler. Ama işte ben hep kendim yapacağım illa yardım istemem ya J) bazen istemek gerek her şeye yetişmeye çalışmak insanı yoruyor.

Yani işte böyle notlarım iyi geldi. Darısı finallerime. Tüm üniversiteli arkadaşlarıma başarılar şimdiden. Özellikle hem evli,hem çalışan hem  de anne olan arkadaşlarıma daha bir çok başarı diliyorum. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Benim elimden evvel Allah hele hiç. Annem derdi istersen tekeden süt çıkarırsın diye. Annneeee kızın gene başardı. Çok şükür rabbime…

Hadi kalın sağlıcakla….

Takipte Kalın..Hoşça Kalın..
2 yorum:

BİSMİLLAH

                                  Hep (Bugün yeni bir  Gün ) diyerek başlıyorum..Ama hep eski gün oluyor.. Hayatımda bazı olmaması gereken ş...