5 Şubat 2016 Cuma

6 ŞUBAT DETOKS

Slm herkese 
Hava nasıl olursa olsun haftasonunu güzel değerlendirelim.
Evet dünde dediğim gibi çok yoğun olacak.
Hemen başlayalım o zaman..


1-Huzurumu kendi içimde kolayca sağlıyorum. Dışarıyı dışarıda bırakıp içimdeki huzuru zerre zerre yaşıyorum. Kendi içinde huzurlu olan her yerde huzurlu olur. Huzuru dışa bağlamayı bırakıyorum. Kendi gerçeğimin farkındayım...
Aynen defterimize yazıp 10 kere gün içinde tekrar. 

2- Koşturmaca olsada suyu ve yediklerimizi yazmayı unutmuyoruz..
3- Bugün evdeki fazlalıklardan kurtulalım. İşlerinize göre ayar yapın.Gazeteler, kağıtlar ve mutlaka dönüşüm için temiz poşetlere yerleştirin. Okumadığınız sizin için önemli olmayan kitapları tek tek hediye paketi yapıp sevdiğiniz arkadaşlarınıza kargo edin. Onların şaşkınlıkla teşekkür edişleri inanın evde yer kaplamasından çok daha iyidir.
4-Kendinize düzen yaratın.Fazla olan kullanmadığınız herşeyden kurtulun. Bunu telefondaki uygulamalardan tutunda elbise dolabınızdaki kıyafetlerde dahil. Modası geçmiş sizin için en az 6 aydır dolapta öylece bekleyen giysilerden kurtulun ihtiyacı olanlara verin.
Bugünü evdeki detoksa ayırıyoruz. Kafanızdaki her fazlalık sizi yavaşlatır. 

Hadi bakalım bugünün işini yarına bırakmayalım. Heee bu arada merak ediyorsanız yapıyormuyum diye bitince resimlerini tek tek koyacağım. Ben yapmadığım hiçbir şeyden bahsetmem. Söz verdiysemde yaparım..

Sevgiler..

Takipte kalın.. Hoşça kalın..

 

2 yorum:

  1. Ben bu u dün yaptım. Evde fazla kıyafetleri topladım ihtiyacı olan birine verdim. Bugün haba kapalı olsa da bomba gibiyim kaç gündür üstümdeki yorgunluk gitti sanki

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İşte bu seni tebrik ediyorum. Ohhh temizliğin bile kolay oluyor.fazlalıkları sadeleşmeli..

      Sil

BİSMİLLAH

                                  Hep (Bugün yeni bir  Gün ) diyerek başlıyorum..Ama hep eski gün oluyor.. Hayatımda bazı olmaması gereken ş...