13 Mart 2017 Pazartesi

ANNEM BENİMMM

İnsan acaba ölmüş yakınlarıyla telepati yoluyla konuşabilir mi?

Bugün ilginç bir soru takıldı aklıma.. Cumartesi akşamı kendi kendime sorduğum bir soru sordum. Acaba annem şuanda yaşadığım hayatımdan,aldığım kararlarımdan memnun mu ? Tabii ölü bir insana soramayacağına göre bu soruyu kendi kendime sordum.


       Aslında bu sorunun altında yatan nedenleri uzun soluklu daha sonra anlatırım. Ben bu soruyu kendi kendime sorduktan ortalama 24 saat sonra annemi rüyamda gördüm. Annem bir sebeple evden ayrılıyor ve kendimi suçlu hissederek  sanki onun kalbini kırdığımı zannederek deli gibi arıyorum. Sonra annem kapıyı çalıyor ve eşim kapıyı açıyor. İLKNUR annem geldi diyor. Ve anne sen nerelerdesin diyorum. Hasretle sarılıyoruz L  ve ayaklarını öpüyorum. Ve öylece uyanıyorum.

          Ben sanırım bir şekilde sorduğum soruya yanıt aldığımı düşünüyorum. Rabbim bir şekilde buluşmamıza izin verdi diye düşünüyorum. Mevzu derin. Ama her şeyden öte aradada olsa anneme sarılmak inanılmaz iyi geldi.Keşke sudan sebepten rüyalarda buluşsak ölmüş sevdiklerimizle oturup sohbet etsek ne güzel olur dimi..Yaşayan anlar beni zor işler bunlar..

Takipte kalın,Hoşça kalın…


2 yorum:

  1. Ne kadar güzel olurdu rüyalarda buluşmak.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen dimi Çok özlüyor insan be.. Rüyalarımda göreyim diyip uyuyalım belki olaaarrr..:) Sevgiler..

      Sil

HESAPLAŞMA.. kitap yorumum

Hayırlı Cumalar. Hayırlı günler olsun..   Umarım keyifler yerindedir.. Malum havalar bozmaya ,iyiden iyiye hepten soğumaya başladı.. ...