9 Aralık 2016 Cuma

CUMASI AŞK olanın AŞKI baki OLSUN....

Arkadaşlar hayırlı cumalar…

                             Sevgili takipçilerim biliyorum girip girip bakıp ne oldu bu kız yeni bir şey yazdı mı? Diye bakıyorsunuz. Ama yok diye üzülüp gidiyorsunuz.. Neyse iki satır yazabilmek adına girdim. Ama size güzel haberlerim var. Önümüzdeki 2017 yılında dopdolu bir sayfa sizleri bekliyor olacak. Ürün yorumları,kitap tavsiyeleri,sohbet tadında yazılar, üzerinde çalıştığım bir çok konu hakkında bir çok yazı sizleri bekliyor olacak.

                         Kafamda bir çok tasarım var. Bunları sizlerle paylaşmak için can atıyorum. Ama biraz daha sabır etmeniz gerekiyor. Ya bu arada lütfen gizli takipçi olanlar onlara buradan sesleniyorum. Yazılarımı beğenmiyorsunuz neden takip ediyorsunuz. Takip etmek bana göre gizli hayranlıktır. Çekinmeyin butona basıp abone olun.Ayıptır yani burada bir emek harcanıyor. Değil mi ama J)) Hadi elinizi korkak alıştırmayın. Abone olun ki yorumlarınızı bilelim. En azından fikirlerinizi beyan etme şansınız olsun sonra içinizde kalmasın sıkıntı yaratır.

                       Tekrar hayırlı cumalar. Söylemeden geçemicem biliyorum aof sınav sonuçlarımı soranlara cvp olarak  4 yanlış 1 doğruyu götürmesine rağmen vizelerim çok iyi geldi. Darısı finallere inşallah. Final sınavına girecek arkadaşlara şimdiden bende dahil olarak başarılar dilerim. Şimdilik hoşçakalın…


Takipte Kalın..Hoşça Kalın… 

1 yorum:

  1. Postunuzu severek okudum. Sitenizi takipteyim. Sizide kendi bloguma beklerim :) www.nurundelidolublogu.tk

    YanıtlaSil

BİSMİLLAH

                                  Hep (Bugün yeni bir  Gün ) diyerek başlıyorum..Ama hep eski gün oluyor.. Hayatımda bazı olmaması gereken ş...